Zespół Szkół w Bobrowej - wersja archiwalna z lat 2006-2017 - News

Zespół Szkół w Bobrowej

Szkoła Podstawowa w Bobrowej
Przedszkole w Bobrowej

Kronika szkolna

IX Gminny Konkurs Plastyczny „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”

Opublikował: sdomagala dnia 18.12.2016 18:53 Drukuj

Wysyłanie kartek świątecznych jest pięknym gestem. Wielu z nas nie wyobraża sobie grudnia bez bożonarodzeniowej pocztówki, dlatego chętnie kultywujemy tradycje. 7 grudnia 2016 r. w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej odbyło się podsumowanie IX Gminnego Konkursu Plastycznego „Kartka Bożonarodzeniowa lub Noworoczna”. W kategorii szkoła podstawowa klasy I-III zwyciężyli – z klasy I Kacper Cygan, Błażej Gębara, Amelia Janora, Izabela Sobuś, Zuzanna Sojka, z klasy IIa Zuzanna Białas, Kornelia Jeniec, Amelia Lisak, z klasy IIb Barbara Kozioł, Natalia Lik, z klasy III Kamila Maroń, Aleksandra Zawojowska, z klas IV-V nagrody odebrali – Natalia Łączak, Gabriela i Natalia Lipa oraz Julita Skarbek. Prace konkursowe uczniowie wykonali pod kierunkiem nauczycieli: Marii Klisiewicz, Barbary Kuli, Ewy Laski, Haliny Lipy, Grażyny Janora-Mazur. Miło, że jury nagrodziło tylu uczniów z naszej szkoły, za co dziękujemy dyrekcji centrum Marii Czernik oraz Wójtom gminy Żyraków – Markowi Rączce i Grzegorzowi Regule.

Szkolne Mikołajki

Opublikował: sdomagala dnia 18.12.2016 18:51 Drukuj

Czy wy wiecie, że 6 grudnia św. Mikołaj chodzi po świecie? Grzecznym da podarek, a innym brzozową rózgę. U nas zawitał do wszystkich klas za sprawą rodziców i przedstawicieli Samorządu, a o wszystko zadbała opiekunka SU Grażyna Janora-Mazur.

Gala Wolontariuszy Roku 2016

Opublikował: sdomagala dnia 18.12.2016 18:49 Drukuj

W niedzielne popołudnie 4 grudnia 2016 r. aula Państwowej Szkoły Muzycznej w Dębicy gościła Wolontariuszy Roku 2016 powiatu dębickiego. Nasz uczeń klasy VI SP Mikołaj Wójcik jako jeden z dwóch zgłoszonych wolontariuszy z całego powiatu w kategorii uczniów szkół podstawowych odebrał wyróżnienie. Mikołaj brał udział w projekcie "Wolontarystyczny zawrót głowy", który trwał od czerwca do grudnia 2016 i obejmował działania wolontariackie oraz szkolenia w Dębicy i wyjazdowe w Kielcach. Gratulujemy i dziękujemy za wielkie serce! Również nasza szkoła zdobyła certyfikat za udział w projekcie pt. „Kolory Wolontariatu – Lubię To!” (organizator projektu Paweł Werbowy z Dębickiego Klubu Biznesu), w którym uczestniczą uczniowie klas I-VI, a koordynatorami są Grażyna Janora-Mazur i Barbara Kula.

Wycieczka do Dębicy - 2 XII 2016 r.

Opublikował: sdomagala dnia 03.12.2016 16:05 Drukuj

Pierwszoklasiści i trzecioklasiści z wychowawczyniami (Barbara Kula, Maria Klisiewicz) udali się na wycieczkę do stolicy naszego powiatu - Dębicy. Zwiedzili kompleks ratuszowo-parkowy jako jedno z najważniejszych miejsc naszego regionu, a w Muzeum Regionalnym prześledzili poprzez kolejne ekspozycje dzieje ludzkości od człowieka pierwotnego do współczesności, ze szczególnym zwróceniem uwagi na dzieje Dębicy i regionu. Muzeum żywo pamięta historię stacjonującej jednostki wojskowej. Następnie dzieci udały się do Domu Kultury „Śnieżka” na spektakl o dobrym wychowaniu „Domek z piernika”. Najwięcej emocji wzbudziła Czarownica. Wycieczkę zorganizowała Maria Klisiewicz.

XV Gminny Konkurs Plastyczny "Jesień, bogactwo kolorów" (26 X 2016 r.)

Opublikował: sdomagala dnia 28.11.2016 20:15 Drukuj

Mamy się z czego cieszyć, bo aż dziewięciu uczniów naszej szkoły zostało docenionych w XV Gminnym Konkursie Plastycznym „Jesień, bogactwo kolorów”. W kategorii szkół podstawowych, kl. I-III Kinga Dziurgot (kl. IIb) zajęła I miejsce, Emilia Kobos (kl. IIb) oraz Kamila Maroń (kl. III) II miejsca, Zuzanna Białas (kl. IIa), Szymon Jaszcz (kl. IIa), Weronika Świder (kl. IIb) i Bartosz Sojka (kl. IIb) otrzymali wyróżnienia. W kategorii kl. IV-VI Magdalena Lik (kl. IV) zdobyła II miejsce. W kategorii gimnazjum Patrycja Krakowska została wyróżniona. Młodzi artyści odebrali nagrody w zabytkowym dworku w Straszęcinie. Po ceremonii mogli obejrzeć wspaniały park ze starym drzewostanem.
Uczniowie swoje prace wykonali pod kierunkiem nauczycieli: Haliny Lipy, Ewy Laski, Marii Klisiewicz oraz Grażyny Janory-Mazur.
 
© Zespół Szkół w Bobrowej 2006-2017
Wykorzystanie treści artykułów lub zdjęć bez zgody autorów zabronione!

Zgłoś uwagi dotyczące treści i funkcjonowania strony

476,625 odwiedzin od 6 listopada 2008 r.